Oryginalne & Funkcjonalne

Czy ktoś ze znajomych zainwestował w papiery wartościowe i zyskał krocie?
Czy w Naszym kręgu są tacy, których akcje giełdowe straciły na wartości?
Jaka jest skala procentowa tych, którzy zyskali w stosunku do tych, którzy ponieśli straty?

Ogólna zasada rynkowa jest prosta: PIENĄDZ MUSI PRACOWAĆ, ale podobnie jak ludzie, LEPIEJ NIECH PRACUJE MAŁO ale NA ZYSK, NIŹLI DŁUGO by WYJŚĆ NA ZERO!

Nasza rola polega na tym, żeby wskazać formy inwestowania, sposób osiągania zwiększonych wskaźników w sektorze zysków lub przemnażania o określony – założony współczynnik, ale zawsze na bazie inwestycji „w siebie” ale i zgodnie z ideologią Udziałowców lub / i Zarządu.

Czy oddalibyśmy kierownictwo firmą osobie nieznanej ? Kto wie, może niekompetentnej ? Dlaczego zatem bardzo często oddajemy takim właśnie osobom nasz gotowy, wypracowany kapitał pieniężny, aby nim obracały ? Czy widzimy tu jakąś nieprawidłowość i brak konsekwencji?


Mieszkania

Oferta i podaż... rynek i możliwości... na kredyt czy z oszczędności...??? Zazwyczaj jest tak, że to potrzeba skłania Nas do podjęcia decyzji o zakupie jakiegoś produktu.
Czasem jest to wynik kaprysu, niekiedy „chwytu za serce” ale najczęściej POTRZEBY.
Przy zakupie mieszkania jest podobnie, ale przy wyborze czynników jakie należy wziąć pod uwagę, znacznie więcej.
Zanim zapadnie decyzja co do tego, które jest najwłaściwszym, kluczowym jest znalezienie kompromisu między tym czego potrzebujemy, oczekiwaną lokalizacją i zdolnością nabywczą.

Stara maksyma, która zazwyczaj się sprawdza, brzmi: „Mieszkanie należy kupić takie, na które prawie nas nie stać”, dlatego podstawą jest określenie wysokości środków jakie chcemy przeznaczyć na lokum. Dla rodziny trójosobowej, 50-60 m2 jest ogólnie przyjętą normą. Błędnym jest zaś przekonanie, że „taniej” jest zakupić kawalerkę dla trzech osób. Kawalerka jedynie mniej kosztuje ale może być jedynie etapem przejściowym, stając się drugim mieszkaniem / inwestycją, czyli de facto wydajemy znacznie więcej środków niźli przy zakupie lokalu docelowego, przynajmniej na pewien - dłuższy okres. Mało kto przecież zakłada zostać na zawsze... samotnym...

W naszej ofercie, główny nacisk kładziemy na dostosowanie się do kompromisów z jakimi borykają się nasi klienci, zatem na osiedlu „Katalonia – Park” nie trudno znaleźć formę by po prostu zamieszkać wygodnie w kilku pokojowym lokum, jak i w „ciasnym ale własnym’, czy też zorganizować sobie naprawdę ekskluzywny apartament.
Rynek kształtują klienci, a to my staramy się dopasować do oczekiwań naszych klientów.

Lokalizacja

Zatem jak mieszkać, to tam gdzie jest centrum handlowe, tam gdzie szkoła jest blisko, w miejscu które będzie spokojne...

Górczyn, lokalnie zwany Manhattanem, jest idealnym miejscem. Centrum Handlowe PANORAMA, nieopodal TESCO, szkoła podstawowa nr 13, nr 20, dwa przedszkola... szpital wojewódzki, a nawet lasy... wszystko znajduje się w zasięgu ręki.

Przy wyborze lokalizacji, warto wziąć pod uwagę zainteresowanie zakupem z rynku wtórnego w okolicy.

Osiedle „Katalonia Park” usytuowane jest na gorzowskim Górczynie, pomiędzy ulicami Dekerta, księcia Adama Czartoryskiego i Perłową.

mapa osiedla Katalonia PArk