Pomyślmy…

Czy znamy się na wszystkim?

Absolutnie nie.

Co jest najgorsze w procesie leczenia?

Błędna diagnoza!!!

Czy oby na pewno nasz biznes jest bezpieczny?

Czy każdy świetny pomysł może być wdrożony natychmiast?

Jeżeli w kuchni wszystko jest jak należy, skąd pomysł na REWOLUCJE? Prawda, że w finale okazuje się skuteczne?

Jak bardzo jesteśmy w stanie przyznać się do błędu? Któż jest nieomylny… tylko ten, kto nic nie robi. A nic nie robienie przynosi jedynie koszty.

Czy tak naprawdę chodzi tylko o zysk tu i teraz, czy może o stabilizację i rozwój?

Jaki wpływ ma konkurencja na nasze działania?

„Problem to okres przejściowy. Tak naprawdę problem przestaje nim być kiedy zostaje rozwiązany.”

W każdej firmie potrzebna jest księgowa. W dużej korporacji, oprócz departamentu księgowego, przydałby się sztab prawników. Dyrekcja, często zastanawia się na podjęciem kroków… nierzadko są one stawiane tak jakby po omacku.

Potrafimy zastąpić dyrekcję, prawnika, księgową , a nawet cały zarząd, jeżeli tylko tego oczekują udziałowcy. Jeżeli firma ma „nieuzasadnione problemy”, wskazujemy ich źródło i przedstawiamy opcje rozwiązań.

Zajmujemy się głównie branżą budowlaną, nieruchomościami, transportem międzynarodowym a także marketingiem.

Pomagamy w uzdrowieniu przedsiębiorstw, odzyskaniu dobrego imienia marki, a także zajmujemy się negocjacjami z dłużnikami i wierzycielami. Jeżeli negocjacje z kontrahentem, z różnych względów stanęły w martwym punkcie, możemy ponownie zbliżyć strony do siebie.

Nasz zespół składa się z niezbędnych dla firm elementów, które sprawią by działały one w sposób przejrzysty, rzetelny i rentowny.

„Brak rozwiązania to często objaw wyczerpania pomysłów, dezaprobata wciąż zmieniającej się rzeczywistości a zwłaszcza zasiedzenie na stołku, który póki jest ciepły jest wygodny”.